עומדים לבנות אתר חדש או לשדרג אתר קיים? ההמלצה שלנו היא לבנות אתר וורדפרס. וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופולארית ביותר בעולם המבוססת על קוד פתוח. כחמישית מהאתרים שנבנים כיום נבנים באמצעות מערכת זו. למה היא כל כך פופולארית? אנחנו מצאנו לכם את הסיבות העיקריות.

בניית אתר וורדפרס

1. נוחות התפעול

מערכת וורדפרס נבנתה למטרה של יצירת בלוג, כתיבתו וניהולו באופן עצמאי על ידי בעל הבלוג. מכיוון שמרבית הבלוגרים הם לא מתכנתים או בעלי ידע טכני נרחב, המערכת נבנתה בצורה כזאת שהיא קלה לתפעול, קלה לעיצוב וקלה לתחזוקה. כיום, כאשר וורדפרס הפכה למערכת המאפשרת בניה של אתרים, קלות התפעול נשמרה כל שכל מי שרוצה לתחזק את האתר שלו ולעדכן בו את התוכן באופון שוטף יכול לעשות זאת בקלות, גם אם אין לו ידע טכני בכלל.

2. השליטה על האתר שלכם – בידיים שלכם

העובדה שהמערכת קלה לתפעול יוצרת מצב שלבעל האתר יש שליטה מלאה על האתר שלו והוא יכול לתפעל אותו בעצמו ללא תלות במי שבנה עבורו את האתר. היתרון הזה הוא חשוב ממספר סיבות: ראשית, שליטה על האתר היא תמיד טובה, כך תוכלו לקבוע איזה תוכן מתאים לכם לפרסום באתר ואיזה תוכן לא מתאים לכם לפרסם. שנית, אתם חוסכים את התלות שלכם במי שבנה עבורכם את האתר כשאתם יכולים לתפעל אותו בעצמכם.

3. מגוון עצום ופתרונות של עיצובים

העיצוב של אתר שנבנה על בסיס וורדפרס הוא פשוט יחסית, כיום ניתן או לבחור מגוון עצום של מאות אלפי תבניות מעוצבות כשבכל אחת מהן ישנם מספר רב של אפשרויות עיצוב. במידה ואתם רוצים עיצוב ייחודי לאתר שלכם, גם זה ניתן לעשות ולבנות לכם תבנית עיצוב ייחודית על פי קבצי עיצוב המתקבלים ממעצב מקצועי. מתכנת שבקיא בוורדפרס יוכל לעצב לכם אתר אינטרנט בעיצוב ייחודי.  בנוסף, ניתן באתרים מבוססי תבנית וורדפרס לשנות את העיצוב של האתר כולו באופן קל יחסית ובאופן שלא מצריך השבתה של האתר במהלך השיפוצים.

4. מערכת וורדפרס היא ידידותית לקידום במנועי החיפוש

אמנם המערכת הבסיסית מגיעה ריקה מתוספים גם הקשורים לקידום האתר אך תבניות פרימיום של וורדפרס לרוב מגיעות עם אלמנטים המאפשרים טיפול ואופטימיזציה למנועי החיפוש ואם זה לא מספק, ישנם תוספים מעולים התומכים תמיכה מלאה בקידום ואופטימיזציה למנועי החיפוש.  תוספים אלה הופכים את האתר לידידותי ונגיש על ידי מנועי החיפוש השונים ומספקים פלטפורמה מעולה קידום של האתר ולנראות שלו ברשת. עובדה זו מאפשרת לכם לבנות אתר שמרבית התנועה בו מבוססת על קידום אורגני (SEO).

5. התקנת תוספים חינמיים או בתשלום

מכיוון שמערכת זו מבוססת על קוד פתוח ישנה קהילה גדולה (שלא לומר עצומה) של מתכנתים ומפתחי קוד שבונים תוספים המותאמים למערכת וורדפרס. מרבית התוספים המוצעים כיום הם חינמיים וניתן להתקינם באתר בצורה פשוטה וידידותית. תוספים אלו יכולים לענות על הרבה צרכים מיוחדים לאתר שלכם ולמלא כמעט כל פונקציה שתרצו. חשוב לדעת לבדוק האם התוסף עושה את הפעולות שלהם אנחנו זקוקים ולוודא מתי עודכן לאחרונה.  ניתן לרכוש גם תוספים איכותיים בתשלום, תלוי בפונקציונאליות הדרושה.

6. עלות

מכיוון שלרוב אנחנו נישתמש בתבנית פרימיום שכבר מגיעה מעוצבת ברמה גבוהה ואנחנו נעביר אותה קסטומיזציה והתאמה למיתוג קיים, עלות בניית אתר מקצועי המבוסס על מערכת וורדפרס היא נמוכה יותר בהשוואה למערכות אחרות או יחסית לאתר עם עיצוב ייחודי. גם בתבנית קנויה אך איכותית אפשר לבנות עשרות או אפילו מאות אתרים שייראו שונה האחד מהשני.

7. מערכת וורדפרס מתאימה לכולם

מערכת וורדפרס, כיום, מתאימה לכולם. גם אם אתם רוצים אתר תדמיתי קטן עם תקציב נמוך, גם אם שאתם צריכים חנות וירטואלית, התמממשקות למערכת ניהול הלקוחות שלכם, מערכת דיוור ועוד – מערכת וורדפרס מאפשרת זאת אם על ידי המערכת הבסיסית ואם על ידי תוספים רלוונטיים לצרכים שלכם.

8. התאמה למובייל ובעברית

אחד היתרונות הבולטים של המערכת ובנית אתר וורדפרס על תבנית עיצוב פרימיום, היא שכיום רוב התבניות תומכות ריספונסיב (או שנוכל לבחור אחת כזו), כלומר מותאמות למכשיר ממנו מגיע הגולש. היתרון הגדול הוא שאין צורך לבנות גם אתר וגם אתר סלולארי אלה הכל מגיע במערכת אחת, עם עדכון תוכן דרך מערכת ניהול אחת ובהתאמה מלאה לטלפונים חכמים, טאבלטים ומחשבים שולחניים. בנוסף, הולך ומתפתח הנושא של תבניות המותאמות לעברית מבחינת ימין – שמאל וניתן לרכוש גם כאלה וכל שנותר הוא לתרגם את התבנית.

בניית אתרים מותאמים לסלולאר – בגדר חובה.

דוגמאות לאתרי וורדפרס רספונסיביים

9. אבטחת אתרי וורדפרס – לטוב ולרע

לצערנו, אתרים ישראלים נתונים למתקפות האקרים רבות ונושא אבטחת אתרים הוא נושא חשוב מאוד כיום בישראל. בנוסף, מכיוון שזו מערכת הבנויה בקוד פתוח אז גם ההאקרים מכירים אותה טוב מאוד ואת המבנה שלה והקבצים ואת נקודות התורפה שלה. וורדפרס מציעה מגוון פתרונות טובים בתחום אבטחת אתרים, מרביתם פתרונות חינמיים שניתן להתקין באתר. וורדפרס מעסיקה צוות אבטחה שתפקידו לבדוק את אמצעי ההגנה של כל גרסת וורדפרס שיוצאת וכמובן לעדכן את אמצעי האבטחה של כל גרסה וגרסה בהתאם להתפתחויות בשוק הפריצות.

לא מעט בעלי אתרים, בעיקר כאלה שבנו לבד את האתר ואינם מקצועיים פונים אלינו לאחר שהאתר נפרץ מספר פעמים. כאשר אנחנו, באיי ווב בונים אתר אינטרנט ללקוחותנו, אנו מבצעים נהלי אבטחה מיוחדים לאתר ונותנים ללקוח אחריות נגד פריצות באתר הוורדפרס שלהם.

10. הפינג של וורדפרס

כל אתר צריך שגוגל או מנועי החיפוש ידעו עליו או על שינויים שהתבצעו בו. אם העלינו תוכן חדש, אם עדכנו תכנים, הוספנו תמונה וכדומה. כבר ציינו את העובדה כי מערכת וורדפרס היא ידידותי לקידום וחביבה על מנועי החיפוש, אבל אחג הדברים שהופך אותה ליעילה במיוחד הוא הפינג. הפינג הוא בעצם שדר אלקטרוני ששולחת המערכת למנועי החיפוש העיקריים (ניתן לבחירה) ומדווחת להם כי נעשה שינויי באתר ומזמינה אותם לבוא ולסרוק את הדף שבו נעשה השינוי. כלומר במקום לשבת ולחכות שמנועי החיפוש יבואו ויסרקו את האתר (דבר שיכול לקחת גם כמה שבועות), המערכת מביאה את מנועי החיפוש אליה ובכך מזרזת את תהליך הסריקה של האתר / הדף כך שכל שינוי באתר נקלט במנועי החיפוש באופן כמעט מיידי.

לסיכום:

חברתנו מתמחה בפתרונות קידום ושיווק באינטרנט לעסקים. צוות מקצועי ומיומן ייקח אתכם יד ביד ויעזור לכם בבניית האתר ובשיווק העסק באינטרנט.

זכרו שאתר האינטרנט הוא לב ליבו של השיווק של העסק שלכם באינטרנט והוא נכס של העסק שלכם ולכן התייחסו לכך בהתאם והשקיעו בו כדי שיביא לכם תוצאות עסקיות.

בניית אתרים לעסקים המבוססים על מערכת וורדפרס

הוא אחד הכלים העיקריים בהם אנחנו משתמשים כדי לשווק עסקים באינטרנט, כמו כן אנו דואגים כי כל האתרים מותאמים לטלפונים סלולריים וטאבלטים וקידום האתר שלכם במנועי החיפוש.

טלפון לפרטים והזמנות: 073-7569396

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

הקמת אתר בחינם

מה ההבדל בין הקמת אתרים בחינם והקמת אתרים בתשלום. לכל צד היתרונות והחסרונות שלו אבל בעיקרון זיכרו כי אין מתנות חינם. בפוסט זה נסביר את ההבדלים והמסקנות

Call Now Button