הקמת אתר בחינםאתה בטח תוהה איך יכול להיות שיש חברות המספקות שירות בניית אתרים לעסקים וגובות תשלום של כמה אלפי שקלים על אתר תדמיתי כאשר יש באינטרנט חברות שמציעות את אותו שרות בחינם.

לעין לא מקצועית , הנושא באמת נראה מאוד משונה, אבל בטח אתה גם יודע , דברים טובים בחינם לא באמת קיימים.

אם אתה מתייחס ברצינות לעסק שלך, אתה לא יכול להרשות לעצמך שאתר האינטרנט שלך ייראה פחות מרציני ומקצועי. אתר אינטרנט פשוט,  מעוצב, נקי, בעל תכנים מקוריים וכמובן מהיר וזמין ימחישו ללקוחות שלך שעומד מולם בעל מקצוע רציני.

החסרונות של אתר חינמי הם רבים, נמנה את העיקריים שבהם:

  • לרוב, אתר חינם יכלול פרסומות בדפי האתר שלכם, לרוב יהיו אלה פרסומות של גוגל אדסנס, המותאמות לתוכן הדף. הייתם מעלים על דעתכם לפרסם את המתחרים שלכם בתוך האתר שלכם?
  • כתובת האתר חינם בדרך כלל תהיה חלק מכתובת של אתר אחר, כתובת ארוכה ומסורבלת.
  • בשל הכמות הרבה של האתרים על אותו שרת (יכול להכיל גם מאות ואלפי אתרים), שרת המערכת יהיה איטי וכך גם האתר שלכם. בשעות העומס ייתכן ולא תהיה בכלל גישה אליו. כמה זמן אתם הייתם מחכים לדף אינטרנט עד שייטען ויוצג כראוי? לא יותר ממספר שניות!
  • בשל העובדה שאתם לא משלמים לאף אחר, אף אחד לא נותן לכם אחריות על האתר. בכל שלב בעלי המערכת יוכלו לסגור לכם אותו מכל סיבה שהיא וכל המידע שלכם ילך לאיבוד.
  • במערכת בניית אתרים חינם לא יספקו לכם בדרך כלל תמיכה.
  • קידום האתר בגוגל. קידום אתר שלא בכתובת אינטרנט בעלת דומיין עצמאי הרבה יותר קשה מקידום אתר בעל דומיין עצמאי. בכל זאת, עבדתם קשה, יצרתם קישורים לאתר מאתרים אחרים, בניתם ים של תוכן. שלחתם את כתובת האתר ללקוחות אבל אחרי זמן מה, נסגר השירות. כל העבודה ירדה לטמיון, תצטרכו לעשות את כל העבודה מחדש וייתכן מאוד שתאבדו לקוחות בדרך. האם העסק שלכם יכול להרשות את זה לעצמו כאשר יש חלופה לא ממש יקרה ושווה לכל כיס?

לכן,

סוף מעשה במחשבה תחילה!

אם חשבת שאתר אינטרנט מקצועי לעסק שלך הינה הוצאה גבוהה ומיותרת, יש לנו חדשות בשבילך.

תוכל גם אתה להצטרף אלינו ולקבל אתר אינטרנט מקצועי, שקט נפשי וטיפול אישי ומסור מצוות מיומן ומקצועי.

 

Call Now Button