בונים אתר? 7 כללים שחייבים להקפיד עליהם!

כבעל עסק, כמו בעלי עסקים רבים אתה מבין שנוכחות באינטרנט היא חובה ואתר אינטרנט חייב להיות אחד הנכסים של העסק שלך, שאמור להציג את העסק שלך כנותן שירות ואותך כבעלים של העסק שאפשר לסמוך עליו.

כי בסופו של דבר, אנשים עושים עסקים עם אנשים שגורמים להם להרגיש טוב ונוח וכאשר אתה רוצה לבנות אתר לעסק שלך ואתה מתחיל לחפש בונה אתרים ובעל מקצוע שישווק את העסק שלך באינטרנט, אתה נתקל בקשת רחבה של שירותים נלווים, פלטפורמות, ומחירים.

בהיותך חסר בידע הנדרש להחליט, אתה מבולבל ואז אתה משווה בין ההצעות על ידי השוואה אחת בלבד: שורת המחיר.

חסרה לך ההבנה הבסיסית שאתר אינטרנט שיווקי ואיכותי הוא אינו מוצר מדף!

כדי שגם אתה לא תתבלבל, הכנו לך רשימה של הסטנדרטים עליהם אנו מקפידים ועומדים מאחוריהם בכל אתר חדש שאנחנו בונים ללקוח, כדאי שתוודא שהם קיימים כאשר אתה מקבל הצעה לבניית אתר:

1. רישום דומיין
לרוב בהקמת אתר חדש אנחנו נותנים ללקוח את השירות של רכישת דומיין עבורו. אנחנו לעולם נרשום את הדומיין על שם הלקוח (ולא על שמנו).

2. רישיון תבנית העיצוב
אנחנו בונים אתרים על פלטפורמה של קוד פתוח בוורדפרס. אנחנו רוכשים רק תבניות פרימיום מתקדמות ואיכותיות עבור לקוחותינו, רק תמונות הנקנות ברישיון ולכן – קוד האתר תמיד שייך ללקוח וניתן להעבירו משרת לשרת וניתן לשדרג ולהוסיף לאתר הקיים תכונות מתקדמות מבלי לבנות אתר חדש בעתיד.

3. התאמת האתר לפלטפורמות השונות
כסטנדרט, כל האתרים אותם אנחנו בונים מותאמים לגלישה בכל המכשירים בעיצוב רספונסיבי: סמארטפון, אינטרנט וטאבלטים והתאמה לכל הדפדפנים המובילים. כמו כן, לאתרים קיימים אנחנו בונים אתרים סלולאריים ומבצעים הפניה אוטומאטית.

4. התאמה רשתות החברתיות
כסטנדרט, כל האתרים שאנחנו בונים מקושרים לרשתות החברתיות, כוללים כפתורי שיתוף ולייק מהירים.

5. הגדרת לוחות זמנים
לוחות הזמנים מוגדרים על פי תכולת הפרויקט וכתובים בהסכם העבודה.

6. הסכם עבודה מסודר ומפורט
אנחנו עובדים רק לאחר חתימת הלקוח על הסכם עבודה ואישורו. הסכם העבודה מפרט את תכולת העסקה, כל החובות שלנו כלפי הלקוח ולהיפך. מגדיר את האפיון, שעות פעילות, אחריות, לוחות זמנים, תשלומים ועוד. עד הפרט האחרון כדי שיהיה תיאום ציפיות ותדע בדיוק על מה אתה משלם, ללא אותיות קטנות.

7. מדיניות תשלומים
הסדר התשלומים שלנו עובד לפי התקדמות בניית האתר ומאופיין ב-3 שלבים: מקדמה, העלאת האתר והעיצוב לכתובת זמנית, העלאת האתר לרשת.

ועוד דבר אחד, 

אל תשכחו לבדוק עבודות שנעשו לבדוק ממליצים ולהתקשר לבעלי אתרים שהחברה בנתה להם אתר ולשאול על החוויה שלהם.

רוצה לבנות אתר אינטרנט שיווקי לעסק שלך?

רוצה להיות בטוח במי שמבצע עבורך את העבודה?

פנה אלינו עכשיו! דרך הטופס או התקשרו 073-7569396

Call Now Button