קידום אתרים בגוג - מהו התהליך?על מנת לבצע קידום אתרים בצורה הטובה ביותר עלינו לבצע מספר שלבים. קידום האתר חייב להיות בשיתוף הלקוח – לרוב הוא מכיר הכי טוב את העסק שלו וצריך לדעת לשאול אותו את השאלות הנכונות כדי לטפל בנושאים החשובים ביותר ונפרט:

השלב הראשון בקידום האתר הוא שיחה עם הלקוח והיכרות עם העסק

השיחה יכולה להיות טלפונית או פגישה ובה ננסה לקבל את כל המידע שאנחנו זקוקים לו על העסק: מי קהל היעד, מי המתחרים? במידה ויש אתר קיים נרצה לראות את הסטטיסטיקות שלו. במידה וזה אתר שלא אנחנו בנינו אנו נרצה לפתוח ערוץ תקשורת ישיר מול המתכנת והמעצב במידה ונצטרך לערוך שינויים גם בקוד ולהוסיף דברים שיעלו את אחוזי ההמרה מהאתר. כמובן שנרצה לקבל את מערכת הניהול כדי לנהל את תוכן האתר.

השלב השני הוא מציאת מילות המפתח

ובשמו המקצועי חקר מילות מפתח. כלומר חיפוש כל המילים או הביטויים הרלוונטיות לקידום האתר במנועי החיפוש.

מחקר מילות המפתח לקידום האתר הוא אולי השלב הקריטי ביותר. עליו יקום ויפול קידום האתר בסופו של דבר. אם טועים בשלב זה, קידום האתר יכול לקחת המון זמן ללא תוצאות.

רלוונטיות מילות מפתח זה אומר:

  • מציאת ביטויים שיש להן נפחי חיפוש משמעותיים.
  • מציאת ביטויים שיש להם כמה שפחות תחרות.
  • נתרכז בביטויים שיש בהם איזו זיקה לפעולה שהגולש רוצה לעשות ולא ביטויים כלליים מידי (לדוגמא: רכישת דירה חדשה לעומת דירה חדשה).
  • גיבוש רשימת ביטויים סופית (2-3 ביטויים) אותה נמליץ ללקוח לקדם, רשימה שאנחנו יכולים לעמוד מאחוריה ולקדם אותה למקומות משמעותיים בתוצאות החיפוש בגוגל.

בשלב הזה נסגור עם הלקוח את כל הנושא שנידון ונמשיך לטיפול באתר.

שלב שלישי יהיה מעבר על האתר הקיים ואופטימיזציה לקוד

התאמת האתר למספר דפדפנים, התאמה לתקנים של html, התקנת כלי ניתוח לאתר (גוגל וובמסטר וגוגל אנליטיקס), יצירת מפת xml ושליחה לגוגל, בדיקות שאין חסימות ועוד.

שלב רביעי יהיה אופטימיזציה של תוכן האתר

שיכלול שינויי תוכן, שינוי מבנה התוכן, אופטימיזציה של כל דף ודף באתר והתאמתו לדרישות הגשת התוכן של מנועי החיפוש (כותרות, מילות מפתח) והוספת תכנים, קישורים פנימיים ועוד.

לאחר שיש לנו אתר מוכן וראוי לקידום

הכולל הטמעת כלי ניתוח, מבנה תוכן נכון, אתר מלא ועשיר בתוכן רלוונטי אנחנו נתחיל להביא קישורים איכותיים מדפי תוכן ברשת על מנת להביא לקידום האתר בצורה מהירה יותר.

מחיר קידום האתר כולל גם את בניית תוכן  עבור קידום האתר – עבור האתר עצמו ועבור קישורים מאתרים אחרים.

בצורה זו נמשיך כל הזמן לעשות בדיקות, נערוך שינויים נדרשים מבחינת האתר עצמו, הוספת קישורים נוספים – טקסטואליים וגם וידאו ועוד עד לעמידה ביעדים.

זכור: רשת האינטרנט היא דינאמית

בכל יום עולים עוד ועוד אתרים חדשים ואתרים קיימים מבצעים קידום אתרים. לכן, חשוב כל הזמן להמשיך ולתחזק את קידום האתר לאורך זמן.

אתר האינטרנט של העסק יכול וחייב להיות מקור מעולה ללקוחות חדשים והגדלת ההכנסות של העסק.  

תזכרו שהיעד המרכזי הוא העלאת מספר הפניות המגיעות לעסק דרך האתר.

לעיתים וכל מקרה לגופו – בעסקת קידום אתרים בהתחייבות שנתית אנחנו בונים ללקוח אתר חדש לגמרי, כלול במחיר מעוצב בעיצוב ייחודי על מנת להעלות את אחוזי ההמרה מהאתר ועל מנת להקל על קידום האתר.

היתרון שלנו ושל הלקוח במקרה הזה הוא שכל פעולה תכנותית / או שינויי עיצוב הנדרשים מתבצעים על ידנו – חיסכון בזמן (עבודה מול גורם שלישי) וכמובן חיסכון בתשלום נוסף של הלקוח למתכנת / מעצב – וכמובן חיסכון בתקורת הניהול של הלקוח מול גורם שלישי – אנחנו נטפלים בכל – הלקוח יכול להיות שקט.

לקבלת הצעה לקידום האתר שלך, פנה אלינו.

 

Call Now Button